Borchland is een restaurant, evenementen-, vergader- en sportlocatie in Amsterdam en omstreken. Deze toplocatie ligt aan de rand van het bruisende zakencentrum Amsterdam Zuidoost en Amstel Business Park, op een steenworp afstand van de Amsterdam ArenA, Ajax, De Toekomst, Heineken Music Hall en de Ziggo Dome.

Zalenm2FeestTheaterDiner
Severiano Ballesteroszaal700620600400
Greg Norman40302520
Nick Faldo100607550
Pete Sampras36301620
John McEnroe63506048
Jimmy Connors99808080
[email protected]28002500Op aanvraag800
Restaurant Golfclub Amstelborgh225250Op aanvraag120
Grand Café275250Op aanvraag180
Amstellounge200150Op aanvraag100