Congres- en vergaderlocaties · Feestlocatie & trouwlocatie

1931 Congrescentrum s-Hertogenbosch

Oude Engelenseweg 1, Den Bosch
4000 personen

1931 Congrescentrum is een modern plug & play congres- en vergadercentrum in Den Bosch dat grenst aan Brabanthallen ’s-Hertogenbosch.

HISTORISCH & MONUMENTAAL

Al voordat uw gasten bij 1931 Congrescentrum 's-Hertogenbosch over de drempel stappen, is het bijzondere karakter van dit pand voelbaar: elke steen ademt historie. In de jaren ’30 van de vorige eeuw was 1931 het grootste overdekte veemarktcomplex van het land, een locatie waar handelaren elkaar ontmoetten en dagelijks honderden runderen van eigenaar wisselden. De handel uit vroeger tijden heeft inmiddels plaatsgemaakt voor het moderne zakendoen: anno nu is 1931 een markant, sfeervol en modern congrescentrum.

1931 dóet iets met de bezoeker

1931 is typisch zo’n locatie die iets doet met de bezoeker. Dat begint al in de Foyer; de ontvangstruimte van 1931. Het karakteristieke spantplafond creëert een authentieke sfeer die overal in 1931 terugkomt - het is precies die sfeer die bijna ongemerkt iets extra’s toevoegt aan elke ontmoeting die hier plaatsvindt. Naast deze Foyer zijn er nog drie plenaire ruimtes en vijfentwintig subruimtes, allen met een geheel eigen karakter. Qua inrichting en faciliteiten staat 1931 met beide benen in de 21e eeuw: modern en van alle gemakken voorzien. Dat u in 1931 op ouderwetse gastvrijheid mag rekenen, spreekt voor zich: we zijn hier in het hart van het bourgondische en gastvrije Brabant.

Van klein naar groots

1931 beschikt over verschillende riante ruimtes: een vergadering voor vier personen komt hier net zo goed tot zijn recht als een congres of bedrijfsfeest voor tweeduizend gasten. De ruimtes zijn eenvoudig te combineren en aan te passen aan de doelstellingen van elk evenement. De naast 1931 gelegen Brabanthallen maken de mogelijkheden en de flexibiliteit nog groter: ideaal voor evenementen die uit een mix van verschillende programmaonderdelen bestaan.

Over Libéma

1931 is onderdeel van Libéma. Libéma is een van de grootste leisure concerns van Nederland. Libéma exploiteert meer dan 20 verschillende vakantieparken, attractieparken en beurs- en evenementlocaties verspreid over Nederland. Libéma is een partner voor organisatoren en werkt samen met hen aan het succes van de beurs, het congres, evenement, bedrijfsuitje of personeelsfeest!

Contact

Meer weten over de mogelijkheden voor het huren van een van de diverse ruimtes bij 1931 Congrescentrum 's-Hertogenbosch? Kijk op de website of bel.

Kenmerken

Invalidentoegankelijk
Bereikbaar per openbaar vervoer
Nabij snelweg
Nabij luchthaven

Bericht verstuurd!

U kunt op korte termijn een antwoord verwachten

Berichtje sturen

Een offerte aanvragen of een vraag stellen

Bericht

+31 88 900 0333

Lekker de telefoon of de fiets pakken

Adres

Oude Engelenseweg 1
5222 AA Den Bosch
Google Maps