Buitenlocaties · Feestlocatie & trouwlocatie

    1612 Restaurant & Lounge

    Middenweg 48, Noordbeemster
    Opslaan
    200 personen

    1612 Restaurant & Lounge is dé trouw- en feestlocatie in de Beemster en omstreken. Voor een evenement op maat, van 20 tot 150 personen. Onze veelzijdige locatie heeft een sfeervolle inrichting, prachtig terras met uitzicht over de landerijen en ruime parkeergelegenheid. We bieden diverse mogelijkheden op het gebied van catering, diner of walking dinners. Van een intieme huwelijksceremonie tot uitbundige feestavond, voor elke gelegenheid kunt u terecht bij 1612!

    Kenmerken

    Landelijk gelegen
    Restaurant
    Terras
    Tuin
    Bereikbaar per openbaar vervoer

    Bericht verstuurd!

    U kunt op korte termijn een antwoord verwachten

    Berichtje sturen

    Een offerte aanvragen of een vraag stellen

    Feestdatum
    Bericht

    0299-633725

    Lekker de telefoon of de fiets pakken

    Adres

    Middenweg 48
    1463 HC Noordbeemster
    Google Maps
    Website